Beköszöntött a nyár

Kedves Keneseiek! Beköszöntött a nyár! Míg máshol ez uborkaszezon, addig egy Balaton-parti településen a munka dandárját hozza. Ennek jegyében a május az előkészületekkel telt, elsősorban a Városgondnokság kollégáinak köszönhetően, Turi…

Tovább

2025 októbere van…

Kedves Keneseiek! 2025 októbere van, egy éve lettem az Önök támogatásával településünk polgármestere. Az elmúlt egy évből a közterületeinken végzett fizikai munkára és a szemléletváltásra vagyok az egyik legbüszkébb. Kertész…

Tovább